Zinc, Цинк

Цинк, Zinc Цинк необхідний як кофактор для більш ніж 300 різн ...

Vimergy, Kids Zinc, Рідкий Цинк, 55 мл
(5)
1686 грн
У наявності
Solgar, Zinc 50 mg, Цинк 50 мг, 100 таблеток
(4.9)
698 грн
Доставлення
Nature's Bounty, Zinc 50 mg, Цинк 50 мг, 100 капсул
(5)
448 грн
Доставлення
1
Показати ще

Багато людей звертаються до льодяників і харчових добавок з Zinc (Цинк), коли починають відчувати себе погано, і це не дарма.

Zinc (Цинк) не тільки є одним із найбільш поширених мікроелементів у вашому тілі, але він також відіграє ключову роль майже в усіх аспектах здоров’я. Наприклад, цинк необхідний як кофактор для більш ніж 300 різних ферментів, тобто він необхідний для їх належного функціонування.

Крім того, завдяки дослідженням, які показують, що цей мінерал може підвищити імунну функцію, стабілізувати рівень цукру в крові та підтримувати здоров’я шкіри, очей і серця, є багато причин переконатися, що ви отримуєте свою щоденну дозу.

Цинк життєво важливий для багатьох аспектів здоров’я, і його пов’язують з різними перевагами.Добавки Zinc (Цинк) часто використовуються для лікування та профілактики дефіциту цинку. Цинк Купити в Україні, Києві.


Хоча дефіцит цинку є рідкістю, цей мінерал вважається важливою поживною речовиною, тобто ваше тіло не в змозі виробляти його самостійно. Люди з обмеженою дієтою, порушенням засвоєння поживних речовин або певними захворюваннями можуть бути більш сприйнятливими.Симптоми дефіциту цинку включають зниження імунітету, випадання волосся, поганий апетит, діарею та повільне загоєння ран.Численні дослідження показали, що прийом добавок цинку ефективно підвищує рівень цинку в крові.Відповідно до одного огляду, більшість випадків дефіциту цинку легко виправити за допомогою харчових добавок і дієтичних змін, що призводить до швидкого поліпшення будь-яких симптомів, спричинених дефіцитом.Наприклад, діарея може зменшитися лише за 24 години, тоді як ураження шкіри зазвичай загоюються протягом 1–2 тижнів після того, як люди починають приймати добавки.Якщо ви отримуєте достатню кількість цинку у своєму раціоні, добавки можуть не знадобитися. Якщо ви підозрюєте, що у вас може бути дефіцит, лікар може перевірити ваш рівень крові, щоб визначити, чи може добавка бути корисною.Багато безрецептурних ліків і природних засобів містять цинк завдяки його здатності підвищувати імунну функцію та боротися із запаленням . Таким чином, він потенційно може допомогти в лікуванні певних типів інфекції, якщо використовувати його при перших симптомах.Один огляд 7 досліджень показав, що цинкові льодяники, що містять 80–92 мг цинку, можуть скоротити тривалість застуди до 33%.Цинк також може діяти як антиоксидант, зменшуючи запалення та захищаючи від хронічних захворювань, таких як хвороби серця, рак і діабет.Згідно з оглядом 28 досліджень, деякі дані свідчать про те, що прийом цинку може навіть запобігти симптомам і скоротити тривалість деяких інфекцій дихальних шляхівДобавки цинку часто використовуються для лікування та профілактики дефіциту цинку .Хоча дефіцит цинку є рідкістю, цей мінерал вважається важливою поживною речовиною, тобто ваше тіло не в змозі виробляти його самостійно. Люди з обмеженою дієтою, порушенням засвоєння поживних речовин або певними захворюваннями можуть бути більш сприйнятливими.Симптоми дефіциту цинку включають зниження імунітету, випадання волосся, поганий апетит, діарею та повільне загоєння ран.Численні дослідження показали, що прийом добавок цинку ефективно підвищує рівень цинку в крові.Відповідно до одного огляду, більшість випадків дефіциту цинку легко виправити за допомогою харчових добавок і дієтичних змін, що призводить до швидкого поліпшення будь-яких симптомів, спричинених дефіцитом.Наприклад, діарея може зменшитися лише за 24 години, тоді як ураження шкіри зазвичай загоюються протягом 1–2 тижнів після того, як люди починають приймати добавки.Якщо ви отримуєте достатню кількість цинку у своєму раціоні, добавки можуть не знадобитися. Якщо ви підозрюєте, що у вас може бути дефіцит, лікар може перевірити ваш рівень крові, щоб визначити, чи може добавка бути корисною.