Seeking Health

Купити товари Seeking Health, придбати в Україні: Києві, Льво ...

Hydroxo B12 with Folinic Acid, Фолінова кислота з B12, 60 льод...
(5)
1401 грн
У наявності
1
Показати ще

У Seeking Health ми вважаємо, що майже в 100% випадків у сучасній системі охорони здоров’я відсутній фундаментальний крок. Постійна зосередженість на лікуванні симптомів, а не на зміцненні здоров’я, може означати, що ви змінюєте симптоми та «лікування» знову і знову, іноді роками. Основною причиною багатьох станів здоров’я та симптомів є неефективне травлення та неправильне харчування, а також інші проблеми, такі як вплив навколишнього середовища, проблеми зі сном і навіть відсутність спільноти.Підтримка оптимізації вашого травлення, зменшення впливу навколишнього середовища та токсичного навантаження, а також оптимізація вашого раціону для надходження поживних речовин – це наш шлях до збільшення енергії та підтримки вашої імунної системи та загального здоров’я.

Якщо ви підтримуєте вбудовані системи свого організму, особливо травлення та психічне здоров’я, чистими, добре засвоюваними поживними речовинами, ваша здатність залишатися здоровою та щасливою значно зростає. Ми хочемо, щоб ваша основа була міцною, і ми надаємо інструменти, які допоможуть вам це зробити.Ми тут, щоб бачити, як ви постійно та послідовно покращуєте своє життя та здоров’я. Ваше тіло - це цілюща машина. Це буквально зроблено таким чином. Наша справжня пристрасть – це профілактика. Якщо ми зможемо запобігти хворобам і зміцнити здоров’я, навчаючи вас та інших про те, як побудувати та підтримувати міцну основу, тоді ми досягли своєї мети.

«У скількох компаній-виробників харчових добавок є лікар, який ділиться великою кількістю інформації про те, як приймати ці вітаміни, очікувані реакції, побічні ефекти, як рухатися вперед із різними добавками. Це навіть не включає всі його дослідження в галузі біохімії та шляхів метилювання. Доктор Лінч і Seeking Health є одним із найкорисніших універсальних ресурсів, які допоможуть вам контролювати та покращувати своє здоров’я в Інтернеті. Я не можу сказати достатньо про його дослідження, компанію з добавками та чесність у виробництві одних із найкращих продуктів для твоє здоров'я."

П. Ренн, «Шукаю здорового клієнта».

Не знайшли потрібний товар цього бренду? Напишіть нам!
ViberTelegramInstagramWhatsappFacebookTwitter(093) 887-53-95support@bio.org.ua