Huel

Купити товари Huel, придбати в Україні: Києві, Львові, Одесі, ...

Huel, Huel Vegan Unflavored, Хуєль Веган, 1.7 кг
(5)
3311 грн
Доставлення
Huel, Huel Chocolate, Хуєль Шоколад, 1.7 кг
(5)
3365 грн
Доставлення
Huel Black Edition Chocolate 2 Bags, Хуєль Шоколад 2 пака, 3.0...
(5)
7714 грн
Доставлення
Huel, Shaker, Шейкер, 500 мл
(5)
933 грн
Доставлення
Huel, Shaker, Шейкер Світлий, 700 мл
(4.9)
664 грн
Доставлення
1
Показати ще

Huel — це бренд замінників їжі, які забезпечують повноцінну поживну їжу в зручному та легкому для приготування форматі. Назва «Huel» означає «людське паливо», а місія компанії полягає в тому, щоб забезпечити стійку та зручну альтернативу традиційній їжі.

Продукти Huel випускаються у формі порошків і готових до вживання коктейлів, які створені для забезпечення балансу білків, вуглеводів, жирів, клітковини, вітамінів і мінералів. Вони виготовлені із суміші рослинних інгредієнтів, включаючи овес, горох, коричневий рис, насіння льону та кокос, і не містять штучних консервантів, підсолоджувачів та ароматизаторів.

Huel продається як зручний і здоровий варіант для людей, які постійно в дорозі та не мають часу готувати здорову їжу. Компанія стверджує, що її продукти підходять для веганів, забезпечують стійку енергію та можуть допомогти контролювати вагу.

Загалом Huel може бути зручним вибором для людей, які шукають швидку та легку заміну їжі, яка є збалансованою за поживними властивостями та може допомогти їм досягти своїх дієтичних цілей. Однак, як і з будь-якою дієтичною добавкою, важливо проконсультуватися з медичним працівником, перш ніж вносити будь-які істотні зміни у свій раціон.

Не знайшли потрібний товар цього бренду? Напишіть нам!
ViberTelegramInstagramWhatsappFacebookTwitter(093) 887-53-95support@bio.org.ua