Nature's Way

Купити товари Nature's Way, придбати в Україні: Києві, Львові ...

Nature's Way, Chlorofresh Liquid Mint, Хлорофіл, 473 мл
(4.9)
839 грн
Доставлення
1
Показати ще
Для нас це більше, ніж продукти – це допомога іншим сприйняти здоров’я зсередини. Ми дбаємо про здоров’я як себе, так і людей, які роблять нашу продукцію частиною свого життя.Якість не визначається якимось одним інгредієнтом, тестом чи печаткою схвалення. Якість означає співпрацю на кожному кроці, щоб гарантувати, що ми пропонуємо вам виняткові продукти для підтримки вашого здоров’я. Від глобального пошуку до ретельного виробництва ми піднімаємо планку не лише для себе, але й для всієї індустрії добавок.Ми поруч з вами з великою кількістю продуктів, розроблених, щоб покращити та розширити ваші можливості на вашому особистому оздоровленні. У Nature's Way якість — це більше, ніж набір тестів. Йдеться про те, щоб робити правильні речі кожного разу без компромісів.Ми подорожуємо по всьому світу, щоб принести вам найкращі інгредієнти. Уже понад 50 років ми співпрацюємо з фермерами, збирачами та постачальниками, багато з яких мають досвід багатьох поколінь, створюючи нашу продукцію. Наші інгредієнти вирощуються та збираються з повагою до планети, багато з них без біоінженерних інгредієнтів (ГМО).Ми робимо все можливе, щоб гарантувати те, що на етикетці, те, що знаходиться у вашій пляшці. Наша команда професіоналів проводить ретельне тестування сировини та кожної партії продукту в нашій сучасній лабораторії на місці, інвестиції, які є рідкістю в галузі. Для перевірки чистоти та ефективності наших продуктів не використовується лише один метод тестування; натомість ми підходимо до якості з усіх боків, ретельно й методично впроваджуючи хімічні випробування, перевірку ідентифікації, мікробіологічні випробування тощо. Завдяки нашій надійній програмі тестування ми гарантуємо, що наші продукти відповідають усім нормативним стандартам, у тому числі Каліфорнійській пропозиції 65.

Протягом десятиліть ми перевершували галузеві стандарти. Ми були першим визнаним підприємством належної виробничої практики (GMP) NSF і продовжуємо встановлювати планку для галузі сьогодні.

Ми є лідерами груп, включаючи Раду відповідального харчування та Асоціацію натуральних продуктів, організацій, які продовжують підвищувати стандарти дієтичних добавок, щоб забезпечити кращі продукти для всіх.

Не знайшли потрібний товар цього бренду? Напишіть нам!
ViberTelegramInstagramWhatsappFacebookTwitter(093) 887-53-95support@bio.org.ua