Crayola, Крайола Воскові олівці для ванної 10 шт

 Фото товару   Фото складу  Фото використання Видео обзор на Крайола Воскові олівці для ванної 10 шт
 Фото товару
Код: 4889
326 грн.

Crayola, Bathtub Crayons 10 crayons CRY 10050

Крайола Воскові олівці для ванної 10 шт

Crayola, Крайола Воскові олівці для ванної 10 шт

Опис

  • Нетоксичний
  • Бонус 1 Додатковий олівець
  • Зробіть Ванну барвистою

Розкрийте творчість та уяву вашої дитини за допомогою олівців для ванн Crayola! Діти будуть нескінченно веселі, створюючи шедеври на ванній або стінах з плитки.

Десятки кольорів включають: червоний світлячок, зелений папороть, блакитний хлопчик, блакитний, лазерно -лимонно -жовтий, фіолетовий піцац, коричневе червоне дерево, помаранчевий мідний пенні, цукерка вата, зелений дюйм.

Попередження

Виріб може забруднити деякі поверхні. Будь ласка, прочитайте рекомендації нижче та протестуйте невелику площу перед використанням. Очистіть стінки ванни одразу після використання.

Будь ласка, зберігайте цю упаковку як чіткий юридичний доказ походження продукту та зберігайте для подальшого використання. Специфікація товару може бути змінена.

Інформація про безпеку: Олівці для ванн сертифіковані AP. Відповідає ASTM F963

Рекомендується нагляд дорослих. Порада: Призначений тільки для використання у ванній кімнаті. Не рекомендується використовувати у старих ваннах або душових кабінах, які перебувають у поганому стані. Не використовуйте в оточенні вінілових ванн. Вироби можуть забруднювати певні пористі поверхні, такі як незапечатаний розчин для плитки. Перед використанням у ванній та ванній кімнаті протестуйте невелику площу. Уникайте контакту з деякими поверхнями та матеріалами, такими як дерево, шпалери, пофарбовані поверхні, вініл, килимові покриття та інші матеріали, які неможливо прати чи прати. Олівці для ванн Crayola містять барвники, які можуть забруднити рушник, білизну, тканини та інші поверхні. Може знадобитися повторне відмивання. Змийте залишки кольору з шкіри чистою водою з милом перед використанням рушника.

Зверніть, будь ласка, увагу.
Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відгуки: 0, рейтинг: 4.93, оцінок 45 (только от покупателей)
Наразі відсутні