Boon, Pipes Building Bath Toy Set 12+ Months 5 Bath Toys

 Фото товару   Фото складу  Фото використання Видео обзор на Pipes Building Bath Toy Set 12+ Months 5 Bath Toys
 Фото товару
Код: 13519
977 грн.

Boon, Pipes Building Bath Toy Set 12+ Months 5 Bath Toys

Boon, Pipes Building Bath Toy Set 12+ Months 5 Bath Toys

Опис

  • Виготовлено без BPA
  • Будівельний набір іграшок для ванни
  • Всмоктування труб до стіни
  • Можна використовувати окремо або створити ланцюг для проливання води
  • Включає 5 труб з унікальними формами та функціями
  • Рекомендований вік: 12 м+
  • Виготовлено без BPA

І ви ніколи не думали, що діряві труби можуть бути цікавими. Але наша версія робить час купання черпаючим і розливаючим феєрію. ТРУБИ бувають п’яти форм, які можна використовувати окремо або з’єднати для створення ланцюжка. Вони присмоктуються до стіни, тому вода повертається у ванну, а не на підлогу. Справжні сантехніки, візьміть до відома.

Рекомендоване використання

Очищення та догляд: Ми рекомендуємо, щоб цей предмет після використання повністю злився і зберігався в сухому місці. Це запобіжить утворенню грибка та бактерій, пов’язаних з водою.

Попередження

Щоб уникнути утоплення, ніколи не залишайте дитину без нагляду під час купання. Щоб запобігти ковзанню та падінню, всі іграшки слід вийняти з ванни до того, як ванна спорожніє.

Важливо: перед тим, як давати дітям, зніміть пластикові насадки та упаковку. Призначений тільки для ігор у ваннах та мілководних басейнах. Не призначений для басейнів. Іграшка не пливе.

Споживач: Будь ласка, збережіть цю упаковку для подальшого використання. Відповідає вимогам безпеки ASTM F963. Фактичний стиль і колір виробу можуть відрізнятися.

Зверніть, будь ласка, увагу.
Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відгуки: 0, рейтинг: 4.96, оцінок 24 (только от покупателей)
Наразі відсутні