Crayola, Іграшки-бомбешкі для ванни 320 г

 Фото товару   Фото складу  Фото використання Видео обзор на Іграшки-бомбешкі для ванни 320 г
 Фото товару
Код: 12955
520 грн.

Crayola, Bath Bombs Grape Jam Laser Lemon Cotton Candy & Bubble Gum Scented 8 Bath Bombs 1 320 g

Іграшки-бомбешкі для ванни 320 г

Crayola, Іграшки-бомбешкі для ванни 320 г

Опис

  • Розфарбуй ванну!

Рекомендоване використання

Покладіть бомбу для ванни у ванну, наповнену теплою водою, і подивіться, як змінюється колір! Після купання змийте теплою водою.

Інші інгредієнти

Бікарбонат натрію, сульфат натрію, лимонна кислота, кілочок-8, ароматизатор.

Може містити: синій 1, червоний 28, червоний 40, жовтий 5.

Попередження

Інформація про безпеку: Бомби для ванни не є харчовим продуктом. Не їдять. Не наносити навколо очей. Зберігати в недоступному для дітей місці, крім нагляду дорослих.

Рекомендується наглядом за дорослими: Рекомендація: Призначена лише для використання у ванній кімнаті. Вироби можуть забруднювати певні пористі поверхні, такі як незагерметизована плитка та затірка. Уникайте контакту з деякими поверхнями та матеріалами, такими як дерево, шпалери, пофарбовані поверхні, вініл, килимові покриття та інші матеріали, які неможливо прати чи прати. При використанні відповідно до вказівок цей продукт не повинен забруднювати рушники, білизну або текстильні вироби після негайного та належного прання/прання. Змийте залишки кольору з шкіри чистою водою з милом. Вологі руки можуть активувати бомби для ванни.

Зверніть, будь ласка, увагу.
Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відгуки: 0, рейтинг: 5, оцінок 3 (только от покупателей)
Наразі відсутні