Crayola, Color Bath Dropz 60, Color Bath Dropz 60 таблеток

 Фото товару   Фото складу  Фото використання Видео обзор на Color Bath Dropz 60 таблеток
 Фото товару
Код: 10447
321 грн.

Crayola, Color Bath Dropz 60 Tablets

Color Bath Dropz 60 таблеток

Crayola, Color Bath Dropz 60, Color Bath Dropz 60 таблеток

Опис

  • Таблетки для фарбування водою
  • Гарантія якості
  • Нова та вдосконалена кришка з відкидним верхом!

Рекомендоване використання

Цей продукт повинен легко змиватися з більшості нових, непористих поверхонь ванни. Перед використанням продукту протестуйте на невеликій площі та дотримуйтесь вказівок зі сторони пошани.

Опустіть одну або кілька таблеток Crayola Color Bath Dropz у ванну, наповнену водою бажаної температури. Поєднайте кольорові планшети, щоб створити прохолодні, нові вторинні кольори!

Кольорові таблетки для ванн при висиханні набувають більш темний колір. Кольори, зазначені на упаковці, відображають кольори використовуваного продукту. При виборі сухого кольорового планшета для ванни Dropz скористайтеся наступним посібником: фіолетовий = червоний, помаранчевий = жовтий.

Інші інгредієнти

Бікарбонат натрію, сульфат натрію, лимонна кислота, лактоза, поліетиленгліколь, мінеральна олія. Може містити: синій 1, жовтий 5, червоний 33, червоний 40.

Попередження

Будь ласка, зберігайте цю упаковку як чіткий юридичний доказ походження продукту та зберігайте для подальшого використання. Технічні характеристики продукції можуть бути змінені.

Рекомендується нагляд за дорослими

Порада: Призначений тільки для використання у ванній кімнаті. Вироби можуть забруднювати певні пористі поверхні, такі як незагерметизована плитка та затірка. Перед використанням у ванній та ванній кімнаті протестуйте на невеликій площі. Уникайте контакту з деякими поверхнями та матеріалами, такими як дерево, шпалери, пофарбовані поверхні, вініл, килимові покриття та інші матеріали, які неможливо прати чи прати. При використанні відповідно до вказівок цей продукт не повинен забруднювати рушники, білизну або текстильні вироби після негайного та належного прання/прання. Змийте залишки кольору з шкіри чистою водою з милом. Вологі руки можуть активувати таблетки.

Інформація про безпеку виробу

Таблетки не є харчовим продуктом. Не їдять. Не наносити навколо очей. Містить лактозу. Зберігати в недоступному для дітей місці, крім нагляду дорослих.

Зверніть, будь ласка, увагу.
Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відгуки: 0, рейтинг: 4.93, оцінок 14 (только от покупателей)
Наразі відсутні